#1 2010-10-18 19:16:09

Rosalie Cullen

Administrator

17341715
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 275
Punktów :   

Regulamin

1. Przeczytaj regulamin i potwierdź to.

2. Można używać wulgaryzmów, ale z umiarem.

3. Można pisc w dwóch wątkach na raz.

4. Piszemy poprawną polszczyzną (a przynajmniej się staramy. O blędy sie nie czepiam, bo sama je często robię. No chyba, że są  takie naprawdę oczywiste, to wtedy je poprawiam).

5. Wchodzić najczęsciej jak można, a o dłuższych nieobecnościach informować adminów.

6. By stworzyć sobie nwą postać kanoniczną lub niekanoniczną trzeba uzbierać minimum 200 postó w fabule. Posty z gier się nie liczą. Kartę nowej postaci należy najpierw wysłać adminowi, by ją potwierdził, a dopier później wkleić w odpowiednim temacie.

7. Trzeba miec skończone 13 lat.

8. Staramy się zachowac cech poszczególnych postaci, czyli np. Emmet jest wesoły, wiecznie uśmiechniety itp. jeśli ktos gera inaczej odstaje ode mnie upomnienie. Po trzecim upomnieniu wylatuje. I nie łudźcie się- ja wim kto ile upomnień dostał.

9. Pary z ksiażek np. Bella i Edward, nie muszą być tu przestrzegane. Ale jeśli chcecie się rozstać to wymyślcie styuację która by to usprawiedliwiała, żeby było wszystko jasne.

10. Od czsu do czasy zaglądajcie tu jeszcze, bo może mi się coś przypomnieć, czy coś...

11. To wszystko. Nie będę was zanudzać. Życzę miłego pisania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.all4you.pun.pl www.pedagogikagrc.pun.pl www.mysims.pun.pl www.shinobiworld-pbf.pun.pl www.simsony.pun.pl